Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!...

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası…

Türkiye Geneli Korona Haritası - Seferihisar

150 Bin ile İşinden Olacak

Johnny Depp ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan ve geçtiğimiz günlerde ses kayıtları ortaya çıkan Amber Heard hakkında başlatılan imza kampanyasına talep üç katına çıktı. Boşanma sürecinde hedefteki adam haline gelen Depp’in hayranları, Amber Heard’ın Aquaman 2’de rol almasına şiddetle karşı çıkıyor.

150 Bin ile İşinden Olacak
2 kişi
07 Şubat 2020 - 19:25

Johnny Depp hayranlarının Amber Heard düşmanlığı giderek artıyor. Amber Heard’ın eski eşi Johnny Depp’e şiddet uyguladığını yansıtan ses kaydının ortaya çıkmasının ardından Heard’ın Aquaman 2’den kovulması çağrısı yapan imza kampanyasına talep artarak devam ediyor. We Got This Covered’da yer alan habere göre bu ses kaydının gündeme gelmesinden çok önce Johnny Depp hayranları, Amber Heard’ın Aquaman’in yakında çekilecek devam filminden çıkarılmasını talep eden bir imza kampanyası başlatmıştı. Change.org’da yer alan kampanyaya sebep olarak Amber Heard’ın Johnny Depp’e şiddet uyguladığına dair iddialar gösterilmişti.

blank

Geçen birkaç ay içinde neredeyse 45 bine yakın imzaya ulaşan kampanya, ses kaydının patlak vermesiyle bir anda büyük ilgi gördü. Kampanya şu sıralar 150 bin imzayı aştı. “Amber Heard’ın aile içi şiddet konusu bilindiği ve kanıtlandığı için Warner Bros ve DC Entertainment Heard’ı Aquaman 2 film projesinden çıkarmalı. Heard mağdurlarının çektiklerini görmezden gelmemeli ve bir istismarcıyı göz alıcı hale getirmemeliler. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi aile içi şiddetin mağdurları. Bu kabul edilmeli ve istismarcı olduğu bilinen bir kişinin eğlence sektörü tarafından övülmesini önlemek için önlem alınmalı. Doğru olan şeyi yapın. Amber Heard’ı Aquaman 2’den çıkarın”

blank
blank

© Copyright 2017 HisMedya.com tüm hakları saklıdır.

sanalbasin.com üyesidir
blankblankblankblank