Ahmet Aydın’dan Dünya Kadın Hakları Günü Mesajı

"Hangi ulusun tarihine bakarsanız bakın, göreceğiniz en önemli noktalardan biri şudur; uluslar geleceklerini inşa ederken kadınların üstlendiği öncü rol, onların iyileştirici, değiştirici ve dönüştürücü gücü ulus kimliğinde önemli bir yere sahiptir"

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’dan Dünya Kadın Hakları Günü Mesajı;

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Dünya Kadın Hakları Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Aydın mesajında, “Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını kazandığı 5 Aralık 1934 günü Türk Siyasi Tarihi için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Ailenin temel taşı olan kadının, ülkesinin yönetiminde söz sahibi olması bugünün güçlü Türkiye’sinin de temelinde kıymetli bir yere sahiptir” ifadelerini kullanarak kadının ülke yönetimindeki yerinin önemine dikkat çekti.

“Türk Tarihi kahramanlıkları ile destanlar yazan nice kadınlarla dolu. Tarihi, ekonomisi, siyaseti güçlü bir ülke ancak ve ancak kadın ve erkeğin iş birliği içinde el ele çalışması ile mümkün olabilir. Biz ülkemizde ve sorumluluk bölgemizde daima kadınlarımızın hayatın her alanında hak ettikleri yere sahip olmaları için çaba gösteriyoruz. Biliyoruz ki kadın için verilen mücadele Cumhuriyet’imizin demokrasisi için de verilmektedir. AK Parti Teşkilatları olarak her kademede her zaman bu düsturla hareket ediyoruz. Seferihisar Ak Parti İlçe Teşkilatı‘mızda birbirinden kıymetli kadın çalışma arkadaşlarımızla büyük bir dayanışma ve iş birliği içinde çalışıyoruz. Bugün teşkilat kademelerimizin tümünde kadınlar çok önemli bir yere sahip. Seferihisar AK Parti İlçe teşkilatımızda 2.471 kadın üyemiz, ana kademede 5 kadın yöneticimiz ve kadın kollarımızda 23 kadın yöneticimizle birlikte sorumluluk bölgemizde özveriyle çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de hem ilçemizde hem de ülke genelinde AK Parti teşkilatlarında kadın üyelerimizin ve yöneticilerimizin sayısı katlanarak artacaktır. Biz kadınlarımızın siyasette, iş yaşamında, eğitimde, kültürel ve sosyal hayatta, kısacası hayatın her alanında öncü roller üstlenmesinin değerli bir yeri olduğunu düşünüyor ve bunun bilinci ile kadınlarımız için kadınlarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Dilerim ki 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü tüm kadınlar için adil ve güvenli bir dünyaya vesile olur. Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!