AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

30 Ağustos’un vatanımızın düşman işgalinden tamamen kurtuluşunu simgeleyen şanlı bir zafer olduğunu ifade eden Başkan Aydın, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin düşman işgalinden kurtuluşunu, ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi‘nin 99’uncu yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. 30 Ağustos’ta elde edilen bu destansı zaferle birlikte, hepimizin ortak mirası olan Cumhuriyetimizin temelleri de atılmıştır.

Türk tarihinde ‘zaferle özdeşleşen ay’ olarak gösterilen ağustos ayı Türk tarihi açısından anlamlı ve kıymetlidir. 26 Ağustos 1071’de Alparslan ve orduları Malazgirt Zaferi ile Anadolu’nun kapılarını Türk milletine sonsuza kadar vatan olarak açarken, 30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman orduları Anadolu’daki Türkler’in bu coğrafyadan atılamayacağını, Anadolu’nun ilelebet Türk yurdu olarak kalacağını tüm dünyaya göstermişlerdir.

Vatanımızın düşman işgalinden tamamen kurtuluşunu simgeleyen 30 Ağustos Zafer‘i, Milletimizin tüm imkânsızlıklarına rağmen vatanseverliği sayesinde kazanılan büyük bir zaferdir. Her türlü yokluğa rağmen el ele, omuz omuza vatan sevgisiyle, birlik ve beraberlik içinde zorlukların üstesinden gelen Türk Milleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, büyük bir zafer kazanmıştır.

Düşmana karşı 99 yıl önce nasıl mücadele ettiysek, bugün de aynı kararlılıkla mücadeleyi vermeye devam edeceğiz. Bize düşen görev, destansı 30 Ağustos Zaferi’nin ardından kurulan Cumhuriyetimize sahip çıkmak ve daha ileriye taşımaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zaferi’nin 99. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!