Asansörde Genç Kadına Tecavüze Kalkıştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yabancı Uyruklu Sapık Kadına Saldırdı

İstanbul Esenyurt’ta yabancı uyruklu olduğu öğrenilen bir sapık, asansörde genç kadına tecavüze kalkıştı. Daha önceden takip ettiği kadını oturduğu binaya kadar takip eden sapık, binanın duvarından atlayarak güvenliği atlattı. Genç kadının peşinden asansöre binen şahıs, güvenlik kameralarını farkedip, yönünü değiştirdikten sonra genç kadına saldırdı. Zavallı kadına tecavüz etmeye çalışan yabancı uyruklu kişi, kadının direnmesiyle paniğe kapıldı. Amacına ulaşamayan sapık, yerde yatan kadına tekme atıp, elini kolunu sallaya sallaya binayı terketti.

Amacına Ulaşamayınca Tekmeledi

11 Aralık’ta bir rezidansın asansöründe gerçekleşen olay an be an güvenlik kameralarınca kaydedildi. Kadının arkası dönük bir şekilde asansörde olduğu görülen kayıtta, sapık kamerayı çevirdikten sonra talihsiz kadına saldırıyor. Uzun süre yerde hırpaladığı kadının direnişi nedeniyle amacına ulaşamayan sapık asansörden inerek uzaklaştı. Güvenlik görevlilerinden yardım isteyen kadın, şahsın yakalanması için şikayette bulundu. Polislerin yoğun çalışması sonrası rezidansın asansöründe yaşanan bu korkunç olayı gerçekleştirenin 16 yaşında yabancı uyruklu bir şahıs olduğu tespit edildi.

Daha Öncede Çocuğu Taciz Edip, Serbest Kalmış

Yakalanan şahsın yapılan GBT sorgusunda 2020 yılında küçük yaşta bir çocuğa tacizde bulunduğu ve mahkemeye çıkarıldığı tespit edildi. Yaşanan olaya rağmen mahkemece serbest bırakılan ve sınır dışı edilmeyen sapık, geçtiğimiz gün de genç kadına tecavüz girişiminde bulundu.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!