Bahar Candan saçlarını sarıya boyattı | His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası...His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası…

27 Ocak 2021 - 13:29
Radyo Dinle

Bahar Candan saçlarını sarıya boyattı

Son Güncelleme :

10 Ekim 2020 - 0:31

66 kişi
1

İşte Benim Stilim yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan son görüntüsüyle şaşırttı. Candan, koyu renk kullandığı saçlarını kestirerek sarıya boyattı.

2 blank

Pandemi döneminde verdiği kilolarla fark yaratan Bahar Candan şimdilerde ise kilo almış hali ve saç modeliyle görenleri şaşırttı.

3 blank

Fenomen yarışmacının yaptığı paylaşım takipçilerini adeta harekete geçirdi. Kendisini oyuncak kutu bebeğine benzeten Bahar Candan’ın kısa sarı saçlarına yorum yağdı.

4 blank

Candan'ın giydiği bol kıyafetler eleştiri oklarının hedefi olurken, yeni imajı takipçilerinden tam not aldı.

5 blank

Sürekli imaj değiştirerek takipçilerini şaşırtmayı başaran Candan, geçtiğimiz günlerde tesettürlü bir fotoğrafını paylaşmıştı. Hz. Yuşa Kabri’ni ziyaret eden Bahar Candan bu anları sosyal medya hesabından yayınlamayı tercih etmişti.

6 blank

Yaptığı abartı photoshop'larla kendini değiştiren Bahar Candan'ın gerçek halini Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden paylaşmıştı.

blank