Birisi Ölmesi mi Lazım ?

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Funda Bayrı Ersoy, “Öncelikle Rojin için çok üzgünüz.Ailesine sabır diliyoruz.Konuyla ilgili özelden mesaj atan,telefon açarak federasyon ve konfederasyonu suçlayan kişileri daha duyarlı ve mantıklı düşünmeye davet ediyoruz. Rojin ‘in yaşadığı bu olayın , Menemen de başıboş köpek saldırısı olarak haber yapılması nedeniyle halk arasında çok hızla yayılmasına sebep olmuştur . Ve aynı gece Menemen de öfkeli kalabalık köpek kulübelerini,beslenme odak noktalarını, bahçelerinde hayvan olan evleri , işyerlerini taşladılar. Gruplar halinde ekip arabalarına saldıranlar bile oldu. Öfkeli kalabalık bütün köpekleri zehirleyeceklerini söylediler” dedi.

Bu arada şunu hatırlatmak isteriz. Kubilay olayının yaşandığı bir ilçeden söz ediyoruz. Sonunç da Menemen Belediyesi toplama kararı aldı. Burada yapılacak en doğru iş böyle olmalıydı. Sadece belediyenin aldığı köpeklerin takibini yaparak kayıt altına almak önemli olacak diye konuşan Bayrı, “Yoksa siz hala neden köpeklerin toplanmasına engel olmadınız düşüncesiyle federasyon ve konfederasyonu suçlayanlardan mısınız? Bizler için köpeklerimizin can güvenliği , yerlerinde bırakılıp katledilmelerinden önemlidir. Menemen’i küçük bir ilçe zannedenler oluyor, bilgi vermek istedim Menemen tam 665 km² alana sahip ilçedir” dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

En son haberler ve güncellemeler için size bildirimler göstermek istiyoruz.
Dismiss
Allow Notifications