Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!...

Çin Yeni Makina Üretti | His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası...His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası…

18 Eylül 2020 - 12:00

Çin Yeni Makina Üretti

Çin Demiryolu Mühendislik Equipment Group Co., Ltd. (CREG) dünyanın en büyük dikdörtgen kalkan tünel makinesini ürettiğini açıkladı.

Çin Yeni Makina Üretti
Son Güncelleme :

14 Nisan 2020 - 22:43

48 kişi

Bu kalkan tünel açma makinesi, Doğu Çin’in Zhejiang Eyaleti, Jiaxing’deki bir otoyol projesinde tünel açmada kullanılacak.

Şirketin Shanghai’deki tesisinde cuma günü üretim hattından çıkan kalkan tünel açma makinesi, 14.82 metre genişliğinde ve 9.446 metre yüksekliğindedir. Henan Eyaleti, Zhengzhou’da bulunan CREG kaynağına göre, Çin’in doğu Zhejiang Eyaleti, Jiaxing şehrinde bir otoyol projesinde tünel açmak için kullanılacak.

Söz konusu makine, tasarım ve üretim sürecinde bir dizi teknik barikatı çözerek bu alandaki teknolojide bir dönüm noktası olarak adlandırılıyor.

2012 yılında Çin’de faaliyet gösterdiği tünelleme makinesi üretim ve satışında lider olan 2017 ve 2018 yılında dünya liderliğini de ele geçirdi. Şirket, bugüne kadar ürünlerini İtalya, Danimarka, Singapur, Avustralya ve Cezayir dahil olmak üzere 20 ülke ve bölgeye ihraç etti.

reklam
reklam
blank