İzmir’de Hosting Firması | Aktaş Web

AktasWeb İnternet Hizmetleri Hakkında

Adalet Mah. Manas Bulvarı Folkart Towers No:47 Kat 28 D.No: 2809 Bayraklı İZMİR

Firma Puanı

5
1 kişi oy kullanmış
5 1 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 

Firma Açıklaması

2007 senesinde İzmir’de Hosting Firması | Aktaş Web, gelişen internet teknolojilerinin sunduğu imkanları her dönemde müşterilerine yansıtmayı hedef edinmiştir. Bu kapsamda 2011 senesinde VDS ve Dedicated sunucu kiralama çözümlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine rakiplerinden çok daha güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde sunmayı başarmıştır.

Kalite fark yaratmaktır!

Kiralık sunucu sektörü içerisinde son teknolojik altyapı olanaklarını değerlendirmeye önem veren Aktaş Web, bu kapsamda en çok tercih edilen DELL, HP ve FUJITSUSIEMENS sunucu sistemlerini kullanmaktadır. Müşteri verilerinin güvenliğine önem verilmekte, veri güvenliğinin sağlanması adına “firewall” güvenlik duvarı en güncel şekliyle sisteme entegre edilmektedir. Aktaş Web bunların yanı sıra müşteri memnuniyetini kapsayıcı hizmet kalemleri içerisinde şunlara da yer vermektedir:

  • 1. Veri kaybının önlenmesi için yedeklemeler yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda müşterilerin mağdur olması engellenmektedir.
  • 2. Aktaş Web tarafından kullanılan yazılımlar lisanlıdır. Böylece sunucu sistemleri tüm güvenlik güncellemelerinden otomatik olarak yararlanmaktadır.
  • 3. Her müşteri için farklı çözümler sunulmaktadır. Mevcut hosting paketlerinin yanında, kurumsal firmalar için VDS sunucu hizmetleri sunularak daha yüksek performans ve verimlilik alınmaktadır.
  • 4. Türkiye’deki en güçlü hosting altyapı sistemine yer verilmektedir.
  • 5. Rakiplerinden daha aşağıda fiyat politikasıyla müşterilerin bütçesine dost hosting paket çözümleri sunmaktadır.

Hızınız hiç kesilmesin…

Müşterilerimiz projelerinin kalitesine önem veriyoruz. Bu nedenle site ziyaretçi deneyimini olumsuz etkileyecek site hızı ve bağlantı sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. En iyi CPU performans değerleriyle binleri aşan aylık ziyaretçi kitlesinde bile tam performansın elde edilmesi imkanı sağlıyoruz.

Panik yok! Destek ekibi yanınızda…

Karşılaştığınız problemler, sorular, merak ettikleriniz genç ve yetenekli teknik ekibimize emanet! 7 gün 24 saat çalışan dinamik ekibimiz, müşterilere her türlü desteği sağlıyor. Yaşadığınız sistem sorunlarından, hosting paketleri, VDS sunucular hakkında merak ettiklerinize kadar her şey uzman ekip tarafından en kısa sürede cevaplanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. YöneticiÇALIŞKAN 1 sene önce

    2013 yılından bu yana bu firmayla çalışmaktayız hiç sıkıntı yaşamadık ve gizli ücretlerle karşılaşmadık..

İletişim
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!