Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı | His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası...His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası…

27 Ocak 2021 - 14:16
Radyo Dinle

Gülşen Bubikoğlu’ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Yeşilçam’ın yıldız ismi Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabından yeni halini paylaştı hayranları beğeni yağdırdı.

Son Güncelleme :

03 Aralık 2020 - 2:14

80 kişi
1 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Yeşilçam'ın romantik filmlerinin bir numaralı ismi, ok kirpikli Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde hayranları ile iletişimini sosyal medya hesabı Instagram sayesinde sağlıyor.

2 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Yaş almasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Bubikoğlu, son halini de Instagram'dan paylaştı. Bubikoğlu, hala güzelliğiye genç kızlara meydan okumaya devam ediyor.

3 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Gülşen Bubikoğlu, sosyal medyadan kendisini özleyen hayranları için fotoğraf paylaştı.

4 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Gülşen Bubikoğlu, hayranları için paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

5 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Usta sanatçının sosyal medyada yaptığı son paylaşım hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Usta oyuncunun fotoğrafını yoruma kapatması da dikkat çekti.

6 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Gülşen Bubikoğlu: 1954 yılında İstanbul'da doğdu. Fatih Kız Lisesi'ni ve LCC kursunu bitirdi. 1973 yılında düzenlenen geleneksel Ses Dergisi artist yarışmasına katıldı.İlk elemelerden itibaren dikkatleri üzerinde toplayan bu yıldız adayı yarışmanın rakipsiz favorisi olarak göz dolduruyordu.

7 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Bu yıldız adayına, ortak işletme kuran, Erler Film - Türker İnanoğlu, Arzu Film - Ertem Eğilmez, Akün Film - İrfan Ünal ilk seçmelerden sonra göz koymuşlardı. Yıldız olacağına mutlak gözüyle bakılan bu adayın, yalnız kendi işletmelerinde çalışmalarını istiyorlardı.

8 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Ses Dergisinin her yıl düzenlediği bu yarışmada sekiz büyük film yapım şirketi, 3 kadın, 3 erkek oyuncu adayını seçerdi. Birinci seçilen kadın ve erkek oyuncu adayının bu sekiz yapımcıya iki yıl süre ile birer film yapma mecburiyeti vardı. Bu yüzden Gülşen Bubikoğlu birinci seçilirse bu sekiz firmaya film yapma zorunluluğu doğuyordu.

9 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Diğer seçici yapım şirketleriyle film yapmaması için Bubikoğlu birinci seçilmemeliydi. Seçim gizli oyla yapılıyordu, 3 ortak yapım şirketi (Erler Film - Türker İnanoğlu, Arzu Film - Ertem Eğilmez, Akün Film - İrfan Ünal) Bubikoğlu'na 10 üzerinden 1 verdiler.

10 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Oylar açıldığında 55 oyla Necla Nazır birinci seçilmişti. Gülşen Bubükoğlu ikinci seçilmişti. Bu sayede, sadece bu 3 yapım şirketi ile daha yüksek ücretle kendisiyle film yapacaktı ama Gülşen Bubikoğlu'nun bunlardan haberi yoktu.

11 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Bubikoğlu, 1974 yılında Türker İnanoğlu ile birlikte kimseye haber vermeden, yalnızca bir kaç aile dostu huzurunda Kemal Utku'nun evinde evlendiler.

12 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

Türker İnanoğlu ile evlendikten sonra Gülşen Bubikoğlu Erler Film'in bir numaralı kadın yıldız oyuncusu oldu ve çevirdiği filmlerle güldürüye, drama, duygusal ve hareketli filmlere yatkınlığını göstererek hem seyircinin büyük beğenisini kazandı, hem de Türk sinemasının yıldızları arasında özel bir yer edindi.

13 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

28 Aralık 1977 yılında kızları Zeynep dünyaya geldi. Halen, Türker İnanoğlu ile bu mutlu evliliği devam etmektedir.

14 Gülşen Bubikoğlu'ndan yeni pozlar hayranları için paylaştı

blank