Her Ortama Uyacak Ahşap Avizeler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pandemi zamanlarında, Her Ortama Uyacak Ahşap Avizeler ve giderek daha fazla insan çevreye duyarlı hale geliyor. Bununla birlikte, çevre dostu bir yaşam tarzı sadece dikkatli bir diyet ve çöpün dikkatli bir şekilde taşınmasını içermez. Yaşam tarzı kendi dört duvarınızda da bitmiyor. Geleneksel malzemelerden yapılan iç aksesuarlar ve mobilyalar her zamankinden daha popüler. Keçe, kağıt ve ahşaptan yapılmış geri dönüşümden lambalar ve bunun gibi doğadan malzemeler özellikle hobi iç mimarları arasında popülerdir.

Ahşap avizeler: rustik ve aynı zamanda zariftir

Ahşap avizeler, rustik, yüksek kaliteli ve yine de bireysel çekiciliği ile etkileyicidir. Ancak yüzeydeki ahşap damarı her bir ahşap lambayı benzersiz kılması daha da iyidir . Bavyera hanlarını anımsatan sağlam optikli bazı ahşap lambalar dikkat çekerken, tasarım segmentinden ahşap avizeler neredeyse odada yüzüyor gibi görünüyor.

Lambaların öncelikle organik şekillerine ve tel işçiliğine borçlu olduğu bu mobilya parçalarından özel bir hafiflik yayılıyor. Çoğu marka üreticisi, 0,5 ila sekiz milimetre kalınlığındaki ahşap levhalardan oluşan bu ahşap lambaların üretiminde kaplama kullanır.
Sonuçta, bu kalınlıktaki yapraklar özellikle iyi şekillendirilebilir. Bu arada, bazı tasarımcılar bu sistemle lambaya istenen şekli vermek için ahşap kaplamanın birkaç katmanını birbirine yapıştırır.

Doğal malzemelerden yapılmış Her Ortama Uyacak Ahşap Avizeler

Ahşap avizelerin popülaritesinin önemli bir nedeni, bu malzemenin özgünlüğüdür. Ne de olsa ahşap, insanlığın üzerinde çalıştığı ilk malzemelerden biriydi. Ahşap, günümüzde özellikle güzel kokan ve sakin bir atmosfer yaratan popüler bir malzemedir. Ek olarak, malzeme bölgedeki ormanlardan geliyorsa sürdürülebilir bir ekolojik malzemedir.

Ahşabın bir diğer büyük avantajı, çok sayıda renk ve diğer malzemelerle kombine edilebilmesidir. Bu nedenle, ahşap avizeler bugün neredeyse her oda konseptine kusursuz bir şekilde uyan gerçek çok yönlü ürünler olarak değerlendirilmektedir. Bununla birlikte, ışıklar yalnızca ışık açıldığında özellikle iyi bir şekilde sahnelenir.

Doğal malzemelerden yapılmış avizeler: geleceğin ışık kaynakları mı?
Doğal malzemelerden üretilen armatürler, çevre dostu aydınlatma teknolojisini sürdürülebilir bir üretim süreciyle birleştirir. Hangi malzemeyi seçerseniz seçin: Her versiyonda, lambalar rahat ve hoş bir sıcak aydınlatma atmosferi yaratır.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!