Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret

featured
Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret. Seferihisar’ın bir ucundan öbür ucuna, mahalle mahalle, köy köy ziyarette bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet AYDIN ve beraberindeki Seferihisar İlçe Teşkilatından üyelerle refakat ettiği, Ak Parti İzmir Milletvekili ile Bengiler, Mersinalanı, Düzce, Turgut ve İhsaniye köy ve mahallelerinde muhtarlar, yöre esnaf ve çiftçileriyle, yöre halkıyla samimi sohbetlerde bulunarak, bir çok sorunu yerinde dinleyip inceleyerek çözüm buldu.

köy ve mahallelerinde muhtarlar, yöre esnaf ve çiftçileriyle buluştu

Esnafın beklentilerinden, köy ve mahallelerde yaşanan sıkıntılara, altyapıdan mezarlıkların yetersizliğine, tarım arazilerinin durumuna, fosseptik sorunundan su yetersizliğine, arıtmadan çevre kirliliğine, trafiğe kadar pek çok konuda görüşler belirtilip fikir alışverişinde bulunuldu.

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA, sorunları bizzat o anda telefonuyla ilgili makamlardaki hükümet yetkilileriyle görüşüp bir çoğuna çözüm üretti.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet AYDIN ile ilçe ve çevresinin sorunlarını hızla çözüme yollarına gidecekleri konusunda da sürekli notlar alan heyete ilgi oldukça samimi ve yoğundu.

Seferihisar Sanayi Girişine Trafik Işıklı Kavşak Yapılıyor

Açılan konu üzerine, sanayi girişinin trafikten kaynaklanan tehlikesinden bahsedilince İlçe Başkanı Ahmet AYDIN, önümüzdeki ay içerisinde sanayi girişine ışıklı kavşak yapılacağı bilgisini de verdi.

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA
Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA

Ziyaret boyunca sorunların çözüm üretilerek sürmesi ve samimi yaklaşım, hem yöre halkını hem muhtarlarımızı oldukça memnun etmiş ve güzel dileklerle , en kısa sürede sorunların çözüme ulaşıp ulaşmadığını takip ve kontrol etmek üzere, ziyaret akşam saatlerinde sona erdi.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!