Müslüme’nin Kaybında Korkunç DNA Detayı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçerikler

Müslüme Oraya Nasıl Çıktı

Türkiye günlerdir akılalmaz şekilde kaybolan yörük kızı Müslüme Yağal’ın kaybını konuşuyor. Müge Anlı’nın programında kayıp olarak aranan küçük kızın cansız bedenine günler sonra ulaşılmıştı. 10 Kasım’da kaldıkları çadırın etrafında oynarken kaybolan Müslüme’yi dik bir yamaçta, çalıların arasında kadın bir çoban bulmuştu. Küçücük bir çocuğun bu kadar dik ve kayalık bir araziye çıkmasının mümkün olmaması ve Ayşe Bacak isimli kadının, ‘cesedi bulduğumda çıplaktı’ açıklaması cinayet şüphesini akıllara getirmişti. Olayın ardından mahkemece gizlilik kararı alınması başarılı gazeteci Müge Anlı’nın da tepkisini çekmişti. 

Müslüme’yi Bir Yakını mı Öldürdü

Mersin’in Gülnar ilçesinde Yanışlı mahallesinde hep birlikte yaşayan Yağal ailesi çadır kurarken çocuğun kaybolduğunu iddia etmişlerdi. Baba Mehmet Yağal’ın, ‘düşmanlarımız var’ açıklaması sonrası soruşturma derinleştirilmiş ve aile ile birlikte 100 kişi sorgulanmıştı. 8 saat sorguda kalan ailede, dede Hasan Yağal dışında tüm aile bireyleri serbest bırakılmış ve dede tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Müslüme’nin aile içinde bir cinayete mi kurban gittiği sorusu akıllara geldi.

Dedesi Öz Babası Çıktı

Küçük kızın cansız bedenine yapılan otopsi sonrası DNA testinde ortaya çıkan gerçek ağızları açık bıraktı. Babadan alınan örneklerle, Müslüme’den alınan örneklerin eşleşmediği ve dedenin biyolojik baba olduğu DNA testiyle kanıtlandı. 7 çocuklu bir ailenin 6. çocuğu olan Müslüme’nin arama çalışmalarını soğukkanlılıkla izleyen 70 yaşındaki dedesinin küçük kızı öldürdüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

 

 

 

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!