Neo Coin Nedir?

NEO Coin Gelecekte Ne Olur? Kripto para dünyasında her gün yeni projeler ortaya çıkıyor. Neo Coin’nde bunlardan bir tanesi.Böyle başarılı bir başlangıç, geliştirme için genişletilmiş işlevselliğe sahip açık kaynaklı bir kripto para birimi olan Neo Coin’dir. akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps).

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto alanındaki en büyük borsalardan ve yeni kurulan şirketlerden bazıları Çinli geliştiriciler tarafından oluşturuldu ve NEO kesinlikle bunların arasında yer alıyor.

Çin’in Ethereum’u Neo Coin

Ancak gelecekte Neo Coin’den ne bekleyebiliriz? Neo fiyatı 5 yıl içinde yükselecek mi yoksa düşecek mi?

Bu Neo fiyat tahmini makalesinde, sizi gelecekteki fiyat tahmini ve olasılıkları hakkında bir yolculuğa çıkaracak. NEO bir blok zinciri dijital varlıkların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi için platform. Mevcut işlemlerle ilgili veri zinciri birbirinden bağımsız farklı bilgisayarlarda tutulur. NEO kripto para birimi ile yürütülen tüm işlemler, sahibi ve işlemi tanımlayan bu veri blokları tarafından kontrol edilir.

Proje 2014 yılında Da Hongfei tarafından başlatıldı ve 2017 yılında NEO olarak yeniden markalanmadan önce orijinal olarak AntShares olarak adlandırıldı. Bugün, arkasında büyük bir topluluk bulunan en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Neo Coin Fiyat Tahmini 2021

Ayılar piyasayı elinde tutarken Neo Coin, 2021 yılına Ocak ayının ilk gününde 14.66 $ fiyatıyla başladı. Daha sonra bir yükseliş trendinin ardından, fiyat Nisan ayında 50 doları kırdı ve sonunda birkaç gün içinde 100 doları aştı.

NEO topluluğu, kullanıcılarını ve benimseme oranını artırarak çok yönlü büyümüş olabileceğinden, NEO fiyatı 2021’de yüksek olacaktır. NEO, 2021 yılına kadar ilk 10 kripto para biriminden biri olmak için büyük bir potansiyele sahip. O zamana kadar NEO fiyatı da yeni bir zirveye ulaşacaktı. Ancak piyasa oynaklığı bir dönüş alırsa, NEO küçük kayıplara uğrayabilir ve değer 200 dolara ulaşabilir.

Neo  Coin Fiyat Tahmini 2022

NEO, yılı 140.02$ ile başlatabilir. Bir miktar fiyat düşüşü ile 2022’nin ortasına kadar 164.12 ila 220 $’a ulaşabilir. Ancak NEO, birkaç ay boyunca 220$ ile 248.75$ arasında işlem görecekti. NEO, 2022’nin sonunda 258,82 dolara ulaşabilir.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!