Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 10 filmleri listeledik

featured
Netflix'te izleyebileceğiniz en iyi 10 filmleri listeledik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix‘te son günlerde popüler olan filmler yayınlamakta, bizde sizler için Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 10 filmleri listeledik

”Önce Babamı Öldürdüler”

”Önce Babamı Öldürdüler”

Kızıl Kmerlerin Kamboçya’daki ani yükselişi ve korkunç yönetimi sırasında, 5 yaşında bir kız yürek burkan bir hayatta kalma savaşı verir. ”Önce Babamı Öldürdüler”

”The IRISMAN”

”The IRISMAN”

Martin Scorsese’nin büyük ilgi gören bu filminde tetikçi Frank Sheeran, Bufalino suç ailesinin sadık bir üyesi olarak sakladığı sırları anımsıyor. ”The IRISMAN”

”pk”

”pk”

Dünya’da mahsur kalan naif bir uzaylıya evinin yolunu bulması için dua etmesi söylenir. Uzaylının Tanrı’yı arayışı ise dinlerdeki kör inancın saçmalığını ortaya koyar. ”pk”

”BEASTS of no NATION”

”BEASTS of no NATION”

Ailesi iç savaş yüzünden paramparça olan Batı Afrikalı bir çocuk, paralı askerler birliğine katılmak zorunda kalır. O artık bir çocuk askerdir. ”BEASTS of no NATION”

”UPGRADE”

”UPGRADE”

Feci bir gasp olayı sonrası felç kalan bir adama, vücudunu kontrol etmesine ve intikamını almasına olanak tanıyan bir bilgisayar çipi takılır. ”UPGRADE”

”DİRİLİŞ”

”DİRİLİŞ”

1820’lerde kürkleri için hayvanlara tuzak kuran bir avcı, onu Missouri Nehri kıyısında ölüme terk eden acımasız bir paralı askerden intikam almak için yaşam savaşı verir. ”DİRİLİŞ”

”THE PLATFORM”

”THE PLATFORM”

Bir hapishanede üzeri yiyecekle kaplı bir platform kat kat aşağı iner. Üst katlardaki mahkûmlar doyasıya yerken alttakiler aç ve çaresiz kalır. İsyan kaçınılmazdır. ”THE PLATFORM”

”LION”

”LION”

5 yaşındayken annesinden alınan ve Avustralyalı bir çift tarafından evlat edinilen Hintli bir adam, biyolojik ailesini bulmaya kararlı bir şekilde memleketine geri döner. ”LION”

”PERFUME”

”PERFUME”

İnsanın çekiciliği ve ruhu nasıl mı çalınır? Başta çok karmaşık ve anlamlandırması zor gelen bir dizi fakat izledikçe insanı içine çekiyor. Koku ve vahşet bir arada. İzlemelisiniz.. ”PERFUME”

”MIRAGE”

”MIRAGE”

Beyin yakan filmlerden birisi, zaman kavramını ele alan aşırı sürükleyici hiç sıkılmadan izleyeceğiniz bir film kesinlikle izleyin ”MIRAGE” Kaynak: Bazı Enfes Bilgiler

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!