POP MÜZİĞİN ÜSTADI “MERT ALGAN” RADYOLAR’DA SOSYAL MEDYA ŞARKISIYLA HİS FM TOP 10 LİSTESİNDE 4. NUMARA’DA YERİ ALDI.

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MÜZİĞİN ÜSTADI MERT ALGAN RADYOLAR’DA 4 NUMARA’DA YERİ ALDI.
Ünlü Şarkıcı;
Mert Algan” Sosyal Medya adlı şarkısı ile”His Radyo 107.4 fm” frekanslarında ve diğer Radyolar’da en çok istek alan Sanatçı durumunda “Sosyal Medya” adlı şarkıyla en çok dinlenen kategoride yer alıyor. Sözü ve Müziği Okan Öz, Serkan Bigay, Sertaç Aydoğan’a ait olan şarkı çeşitli Magazin Kanallarında Fon Müziği olarakta çalınmıştır.

Şarkının Aranjesi’de “Serkan Bigay’a” ait 2017 yılında “Sosyal Medya” adlı şarkıya Klip çeken yakışıklı popçu “Mert Algan’a,” Manken “Elena Stanislavskaya” Klip’te eşlik etti. Gündemden düşmeyen şarkı ölümsüz eserler arasında olmaya aday “Agency Event” Organizasyon Berkay Yağız, Tuncay Seyhan “Sosyal Medya” adlı şarkıya Klibe destek verenler arasında yer alıyor. Muhteşem şarkının Klibi, “His Medya Magazin” aracılığımızla sizlere sunuyoruz. Ayrıca 2019 Kasım ayında Pop sanatçısı “Mert Algan Doğum Günü” adlı ikinci şarkısını piyasa sürdü. Sözü ve Müziği “Okan Öze” ait şarkının Aranjesini “Serkan Bigay” üstlenmesiyle “Armoni Müzik” etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı. “Doğum Günü” şarkısının Pr işlerini “Aria Müzik Pr” tarafından yürütülmektedir.

Şarkının youtube linki aşağıda yer almaktadır.

Sosyal medya instagram hesabı
instagram: @mertalgan35

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

En son haberler ve güncellemeler için size bildirimler göstermek istiyoruz.
Dismiss
Allow Notifications