Reklam – His Radyo

Radyo genellikle diğer mecralardan daha ucuzdur. Kablo TV, gazete veya reklam panoları satın aldığınızda, verdiğiniz ücretlerden daha az kitleye ulaşacaksınız, burada reklam maliyetleri çok daha düşüktür.

Bu tasarruflar, daha fazla reklam satın almanıza ve reklamınızın sıklığını artırmanıza olanak tanır. Ve bu, reklama doymuş toplumumuzda giderek daha önemli hale gelen bir şey. Yerel gazete reklamcılığı uygun fiyatlı olsa da, reklamınız çok daha küçük bir kitleye ulaşır.
Hedef Kitlenizi Özelleştirin: Radyo harika bir demografik hedefleme aracıdır. Erkek veya kadın. Genç veya yaşlı. Lise mezunu veya üniversite mezunu. Radyo, insanlara daha verimli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Bazı medya – gazete gibi – kitlelere ulaşmak için size “uçuk fiyatlar” sunar. Ancak, reklamlarınıza yanıt verme olasılığı olmayan insanlara ulaşmak için para harcamanın ne faydası var?

Radyo ihtiyaçlarınıza cevap verir. Reklam metninizi değiştirmek bizim için neredeyse diğer tüm mecralara göre daha kolay ve daha hızlıdır. Billboard şirketleri bu işi değiştirmesi kaç hafta sürer?

radyo hizmeti

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!