REKLAM

Yemek siparişinden, kuru temizleme hizmetine, kıyafet alışverişinden, bineceğiniz otobüsün durağa ne zaman geleceğine kadar her şey internette. Gideceğiniz adresi navigasyona, yeni açılan restoranın nasıl olduğunu sosyal medyaya, dinleyeceğiniz şarkıyı dijital müzik platformlarına soruyorsunuz. Uzun zamandır görüşmediğiniz lise arkadaşlarınız ve üçüncü göbekten kuzeniniz dahil herkes ama herkes dijitalde, peki ya sizin markanız hala asla bakılmayan posta kutularındaki el ilanlarında mı?

Sonunda hayalinizdeki kafeyi mi açtınız? Yeni bir app mi geliştirdiniz? Bu yaz tüm beachlerde çalınacak bir single mı çıkarttınız? Ürününüzün ne kadar muhteşem olduğunu daha çok kişi görsün mü istiyorsunuz?

Markanıza ait tüm sosyal medya hesabı bilgilerini, adres bilgilerini, kuruluş hikayesini ve tanıtımı yapmak istediğiniz (app, ürün, marka, single, albüm) “marka” ile ilgili tüm bilgileri bize gönderiyor ve geri kalanını yetenekli editörlerimizin sihirli ellerine bırakıyorsunuz.

Editörlerimizin markanız hakkında hazırladığı içerik hismedya.com ana sayfasında yayınlanıyor ve en hesaplı yoldan His Medya’nın günlük 1.000 kullanıcısına ulaşmış oluyorsunuz! Sizin için hazırladığımız REKLAM sadece ana sayfada değil, içerik içlerindeki benzer haber alanlarında da müşterilerinize ulaşıyor.

Tam 24 saat boyunca His Medya anasayfasında yayınlanacak içeriğiniz, 24 saat sonrasında siteden kaldırılmıyor ve sonsuza kadar His Medya içerik dizininde yerini alıyor.

Markanızın içeriği hismedya.com’da yer aldığı için de, birisi markanızı Google’da aradığı zaman otomatik olarak en üst sıralarda çıkıyorsunuz! İlk izlenim önemli derler ya, hizmetinizi, ürününüzü, ya da şirketinizi merak edip Google’da aratan kişiler His Medya’nın sizin hakkınızda yazdığı içeriğe kolaylıkla ulaşabiliyor!

OCAK – ANALİZ

 

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

En son haberler ve güncellemeler için size bildirimler göstermek istiyoruz.
Dismiss
Allow Notifications