Saadet Sahada

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir teşkilatı 7 idare kurulu üyesi ile 30 ilçeyi iki gün içerisine teramıştır. Saadet sahada çerçevesinde Seferihisar’a il teşkilat başkanı Yaşar Eroğlu ve il yöneticileri geldiler basın ve stk temsilcileri esnaf ve kahvehane ziyareti yaptılar.
Eroğlu İzmir teşkilatımız
70 kişilik il yönetimi ,30 ilçe başkanı, 860 ilçe yönetimi,1290 mahalle temsilcisi,10.bin sandık görevlisi ile secime hazırdır dedi.1.sorun kardeşlik bozuldu toplumda kutuplaşma yapıldı kardeş kardeşe komşu komşuya kavgalı kutuplaşma var kardeşliği temin edeceğiz kavga etmeyeceğiz, İkinci sorun ekonomi Erbakan hocamızın bakanı havuz sisteminin mimarı Prf. Sabri Tekir hocamız 6 masanın ekonomi komisyonunda Türkiye’yi bir yıl içinde bu darboğazdan kurtaracağız ve yaşanabilir Türkiye haline getireceğiz, üçüncü sorun adalet güven kalmadı adalete. altılı masa adalet komisyonu çalışıyor mahkemede dayım olmasa da adalet var diyecek.
Onun için canla başla çalışıyoruz dedi.

İl Teşkilat bşk. Yaşar Eroğlu, ilçe müfettişi Ali İntaş, Karaburun ilçe bşk. Zekeriya Yılmaz, İl gençlik kolları bşk. yrd. Selim Eroğlu, Seferihisar İlçe Başkanı Ramazan Çakır, teşkilat bşk Süleyman Akçan, Halkla ilişkiler bşk Adem Uzer, İlçe sorumlusu Bayram Erol

 

 

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!