Seferihisar Belediyesi yol çalışması için Aydın’a teşekkür

AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı’nın ramazan ziyaretlerinde durağı bu kez Seferihisar oldu. Vekil Çankırı, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile birlikte Seferihisar Mandalina Birliği (SMB) Eski Başkanı Cumhur Eriş’i ziyaret etti. Vekil Çankırı ile birlikte kendisini ziyaret eden Aydın’a teşekkür eden Eriş, “Seferihisar’ı merkeze alarak yürüttüğünüz doğru ve yapıcı muhalefet anlayışınızla Seferihisar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Seferihisar’a hizmet vermek zorunda kalıyor” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile birlikte Seferihisar’da ziyaretler gerçekleştirdi. Çankırı ve Aydın Seferihisar’da yapılabilecek kooperatifçilik çalışmaları ile ilgili Seferihisar Mandalina Birliği (SMB) Eski Başkanı Cumhur Eriş’i ziyaret etti. Vekil Çankırı kooperatifçiliği geliştirmenin çok önemli olduğunu ifade ederek, “Seferihisar İlçe Başkanımız Sn. Ahmet Aydın ile birlikte ilgi ve proje alanım olan kooperatifçilik konusunda ve Seferihisar’da neler yapabiliriz hakkında fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Eriş: “Seferihisar’ın olmayan yolları ulusal kanallarda tüm Türkiye’ye reklam oldu”

Vekil Çankırı ve Başkan Aydın ile Seferihisar üzerine gerçekleştirdikleri sohbette yol sorununa tepki gösteren Eriş, “Yol çalışmaları sonunda başladı. Çoktan başlaması gereken geç kalınmış bir çalışma bu. Seferihisar’ın yolları ve sokakları kilit olmadan altyapı çalışmalarının bittiği noktalardan yol çalışmalarına başlansaydı vatandaş bu kadar sorun yaşamazdı. Ben hem Seferihisar Belediye Meclisini hem de İzmir Büyükşehir Belediye Meclisini gerek yapılan canlı yayınlardan gerekse bizzat izleyici olarak katılarak takip ediyorum. Yol sorunu hemen her meclis toplantısında AK Parti Gurubu tarafından dile getirilen bir konuydu, fakat çalışmalar bir türlü başlamıyordu. Ahmet Aydın A Haber’e bir röportaj verdi, arkasından yol çalışmaları başladı. Seferihisar’ın olmayan yolları ulusal kanallarda tüm Türkiye’ye reklam oldu. Bu kadar beklemeye gerek var mıydı? Ben bu sorunu her ortamda dile getirdiği için Ahmet başkana teşekkür ediyorum. Yaz turizmi mevsimi bu kadar yaklaşmışken böyle kötü yollarla mı karşılayacağız yerli ve yabancı turistleri. Belediye Başkanımız İsmail Yetişkin geçen meclis toplantısında yol yapımına başlıyoruz, ana yolları ve bazı ara yolları tamamlayacağız ama Seferihisar’ın iç sokaklarına girip yaza kadar bitirmemiz mümkün değil dedi. Şimdi soruyorum Seferihisar’ın bu halini gören Turist ilçemizi bir daha tercih edecek mi” diye konuştu. Eriş, AK Parti’nin Seferihisar’da etkin ve yapıcı bir muhalefet yürüttüğüne dikkat çekerek,

“ AK Parti sayesinde Seferihisar yatırımlar şehri oldu. Yaptığınız çalışmalarla ilçemize bizzat yatırım ve hizmet getiriyorsunuz. Ayrıca Seferihisar’ı merkeze alarak yürüttüğünüz doğru ve yapıcı muhalefet anlayışınızla Seferihisar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Seferihisar’a hizmet vermek zorunda kalıyor” ifadelerini kullandı. Cumhur Eriş’e düşünceleri ve yorumları için teşekkür eden Aydın, “Hizmet aşkıyla yürüttüğümüz çalışmaların arkasında bizi her zaman destekleyen vekillerimiz ve büyüklerimiz var” dedi. Yoğun programı içinde Seferihisar’ı unutmayan Vekil Çankırı’ya teşekkür eden Aydın, “Sayın Vekilimiz Ceyda Bölünmez Çankırı ilçemizin her ihtiyacında her zaman yanında, bütün sorunlarımızın takipçisi. Yoğun programlarına rağmen bizi asla unutmayarak Ankara ve Seferihisar arasında bir hizmet ve gönül köprüsü kuruyor, Seferihisar için yapılabilecekler noktasında bizlerle birlikte düşünüyor ve emek veriyor. Ceyda Vekilimiz nezdinde, ilçemizin tüm ihtiyaçları ile yakından ilgilenen, Seferihisar’ın Ankara’daki sesi ve takipçisi olan tüm İzmir Milletvekillerimize ve ilçemizle her zaman yakından ilgilenen İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli’ye teşekkür ederim” diye konuştu.

Seferihisar Doğu ve Güneydoğu Anadolu Sosyal Yardımlaşma Derneği oldu. Dernek Başkanı Orhan Yüce ve yönetimiyle sohbet eden Vekil Çankırı ve Başkan Aydın dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Hemşehri derneklerinin önemine vurgu yapan Başkan Aydın, “İlçemizde Seferihisar Doğu ve Güneydoğu Anadolu Sosyal Yardımlaşma Derneği gibi daha başka hemşehri dernekleri de var. Bu derneklerimiz kültürel, sosyal ve ekonomik açıdan ilçemize ve bulundukları her yere önemli katkılar sunuyorlar. Daha önce de söylediğimiz gibi hemşehri derneklerinin kent dokusu üzerindeki rolü akademik çalışmalara konu olan çok önemli bir faktör. Ben Seferihisar Doğu ve Güneydoğu Anadolu Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Orhan Yüce ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerinin nezdinde tüm hemşehri derneklerimize ilçemize kattıkları değerler için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Vekil Çankırı ve Başkan Aydın dernek ziyaretinin ardından Seferihisar’da yaşayan Demirdaş ailesinin evine misafir oldu.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 10 ay önce

    ODTU mezunu birikimi çok fazla olan Cumhur Eriş den seferihisar daha fazla faydalanmalı….Çok çalışan AK Parti ilçe başkanımız Ahmet Aydın kardeşimiz bu konuyu dikkate almalıdır….Bu arada Cumhur Eriş yollardan dolayı turist gelmeyeciğine üzülüyor.Üzülmesin Turistler yol yüzünden gelmemezlik yapmaz…

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!