Seferihisar İlçe Başkanlığı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1.5 yıldan sonra Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı gerçekleştirdi. Belediye düğün salonunda gerçekleşen toplantıya, İl Koordinatörü Ferhan EROĞLU, İl Başkan Danışmanı, yönetim kurulu üyesi Hayrettin UÇAK, Seferihisar MHP İlçe Başkanı Ahmet ŞEREMET, Seferihisar Belediyesi Mhp Meclis Üyesi Ahmet MİRZE ve Mhp Seferihisar İlçe Teşkilatı da katıldı.

Toplantıda Başkan Ahmet AYDIN ; ”11 Ocak 2020’de yapmış olduğumuz son danışma toplantımızdan itibaren, teşkilatımız ile birlikte gerek partimiz, gerekse ilçemiz için her alanda yoğun çalışmalar içerisinde olduk. Üniversitenin ilçemize kazandırılmasından, doğalgaz ve elektrik enerji altyapı çalışmalarının hızlandırılmasına, devlet hastanesinin iyileştirilmesi ve ilçe stadyumunun yenilenmesinden, şehir içi geçiş hattının baştan sona yenilenerek vatandaşlarımıza daha güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlanması için öncülük ettik. Yaptığımız mahalle ziyaretlerimizde partililerimiz ve hemşehrilerimiz ile buluşup kucaklaşıyoruz. Onlarla istişare ederek ilçemizin eksik görülen noktalarını not alıyoruz. İlçemizdeki eksiklerinin hızla çözüme kavuşturulması için ise konunun muhattaplarıyla görüşmelerimize devam ediyoruz.

Aslında Danışma Kurulu meclisimizde farklı bir konular üzerinde durmak istiyordum ancak danışma kurulu meclisi toplantısı ile ilgili yer tahsisi için yaşadıklarımdan dolayı bugün burada bir şeylerin özellikle altını çizmek istiyorum.

Seferihisar’ın hizmete ihtiyacı var!

Seferihisar büyüyen bir ilçe her geçen gün büyüyor Seferihisar hizmet alamazsa Seferihisar yaşanmaz bir yer olur.

AK Parti olmasa Seferihisar yaşanmaz bir yer olur!

Şöyle bir son yıllara bakın Seferihisar’a tüm gelen hizmetler AK Parti Seferihisar Teşkilatı’nın çabaları ile geldi. Yaşanan tüm sorunlara biz müdahale ettik. Sorunların çözümü noktasında müdahil olduk, çözüm önerilerimizi sunduk.
Ankara’ya birilerini şikayet etmek, ihale almak için gitmedik! Bunun içindir ki; her Ankara ziyaretimizden bir proje ile döndük.

Toplantı tarihimiz belli olur olmaz Çağan Irmak salonunu tahsisi için başvuru yaptık. Bunları sözlü olarak geçmiş senelerde de yapmıştık ama salon tarafımıza tahsis edilmemişti. Sonra farklı salonlarda yaptık bununla ilgili bir algı yönetimi ile karşı karşıya kaldık. Bu konulara hiç girmiyorum.
Bugün yine bize salon tahsis edilmedi. Ben bir art niyet mi var diye araştırdığımda çatının çökmüş olduğunu 1 senedir de yapılmadığını öğrendim. Bu ara Yazarlar Evi’nde de bir çatı çökme durumu yaşandı. Eğer bir gün burada büyük bir proje yaparlarsa çok yakından takip etmeliyiz. Yaklaşık 13 yılda Seferihisar’a topu topuna iki bina yaptılar onların da çatısı çöktü.
Şu açık ve net Seferihisar’a yatırım ve hizmet geliyorsa hükümet aracılığıyla geliyor.

Seferihisar Belediyesi hizmet üretemiyor.

Seferihisar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden hizmet alamıyor.
Düşünün bir merkez yapılıyor çatısı çöküyor. Bir merkezin çatısı çöküyor 1 senedir yapılmıyor. 1 sene boyunca Seferihisar kaç tane tiyatrodan kültür sanat etkinliğinden mahrum kaldı.
Bu arkadaşlar 13 yıldır kent konseyi ile yaptıkları her toplantıda kütüphane yapma sözü verdiler; Sayın Soyer Seferihisar Belediye başkanı iken ayrı söz verdi büyükşehir belediye başkanı iken ayrı söz verdi. Sonuçta kütüphaneyi Seferihisar’a kazandıran yine biz olduk.” açıklamalarında bulundu…

Gençlik kolları başkanı Hakan ÖZDEMİR ve Kadın Kolları Başkanı Güler BOLER ’de konuşma yaptılar.

 

 

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!