SEFERİHİSARLI ÖZEL GENÇLERİN HEDİYELERİ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ULAŞTI

Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi'nde eğitim alan özel gençlerin hediyeleri AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a iletildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEFERİHİSARLI ÖZEL GENÇLERİN HEDİYELERİ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ULAŞTI AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı geçtiğimiz ay Seferihisar‘a bir ziyaret gerçekleştirmişti. Bu ziyarette kendisine AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti Seferihisar ilçe teşkilatı eşlik etmişti. Vekil Çankırı ve Başkan Aydın’ın bu ziyaretteki duraklarından biri de Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi’ydi. Özel gençler ve aileleriyle sohbet eden, ihtiyaçları hakkında bilgi edinen Vekil Çankırı ve Başkan Aydın’a özel gençler tarafından bir sürpriz yapılmıştı. Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi‘nde eğitim alan özel gençler kendi elleri ile yaptıkları tespih ve takıyı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’a iletilmesi ricasıyla Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’ya teslim etmişti.

Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı Hediyeleri Emine Erdoğan’a İletti

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı emanet aldığı hediyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a iletti. Hediyeleri memnuniyetle kabul eden Emine Erdoğan, gençlerin el emeğiyle yaptıkları tespih ve kolye için özel gençlere selam ve sevgilerini iletti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Özel Gençlere Selam

Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş – AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın

Özel gençlerin hediyelerini alan Cumhurbaşkanı, gençlere bir sürpriz yaptı. Gençlerin hediyelerinin Emine Erdoğan’a teslim edildiği sırada çekilmiş fotoğraflar Cumhurbaşkanlığı tarafından, üzerinde Cumhurbaşkanı’nın özel notu ve imzasıyla özel gençlere gönderildi. Fotoğrafın üzerindeki notta “Özel ve güzel gençlerimize sevgilerimle” yazıyordu. Cumhurbaşkanlığı tarafından gönderilen fotoğraflar Seferihisar İlçe Kaymakamı Naci Aktaş ve AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın tarafından Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi’ne teslim edildi.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!