Tamer ‘Biri Vardı’ için Stüdyoya Girdi

Yurtdışında yaşayan ve daha önceden yapmış olduğu çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren besteci ve sanatçı ''Tamer'' yeni şarkısı ''Biri Vardı''nın çalışmalarına başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşık 9 ay önce Avrupa müzik etiketi ile çıkarmış olduğu ”Tükendim” şarkısı ile tüm dikkatleri üzerine çeken sanatçı sosyal medyada viral olmuştu. Avrupa’nın birçok ülkesinden ve Türkiye’den çok ciddi konser teklifleri alan sanatçı yeni çalışmasından sonra bu teklifleri değerlendireceğini belirtti.

Sanatçının daha önce müzikseverlerin beğenisine sunduğu ”Tükendim” şarkısı müzik otoritelerinden tam not almıştı. Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan ”Tükendim” şarkısının yapım aşamasında sanatçı birçok profesyonel isimle çalışarak daha o zamanlar tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tükendim şarkısında söz ve müzik, sanatçının kendisine aitken düzenlemesi ünlü aranjör Mert Ali İçelli’ye ait.İşte tüm bu isimler ışığında ”Tükendim” şarkısı Türkiye ve yurtdışında çok beğenilerek dinlenmiş ve dijital platformlarda çok ciddi izlenme ve dinlenme
rakamlarına ulaşmıştı.

TAMER yepyeni çalışması ”Biri Vardı”nın stüdyolarına çalışmalarına başlayarak mayıs ayı içerisinde müzikseverlerin beğenisine sunacağını belirtti. Yapım aşamasında olan şarkı için birçok müzik yapım şirketi ve prodüktör sanatçıdan randevu talep ederken sanatçı kendisi için en iyi şirketi seçeceğini belirtti. Çıkacak olan şarkı için ciddi bir pr çalışması düşünen sanatçı şarkının kısa zamanda ciddi dinlenme ve beğeni sayılarına ulaşacağına inancının tam olduğunu belirtti.

TAMER yaptığı röportajda ”Müzik aşkının çocukluğundan beri süre geldiğini, müzikten asla vazgeçmeyeceğini, yaşadığı tüm zorluklara rağmen söz ve müzik yazarak üretmeye devam edeceğini belirtirken aynı zamanda Müzik piyasasının artık değişmesi gerektiğini, sıradanlaştığını, yapımcıların sadece şarkı yayınlamak için şarkı yayınladıklarını, başarıya önem vermediklerini ve özellikle yeni çıkan isimlere hiç destek olmadıklarını” belirtti.

TAMER, çalışmalarına başlamış olduğu ”Biri Vardı” şarkısının, tüm radyolarda çalacağından, tüm sosyal medya platformlarında defalarca paylaşılacağından ve müzik otoritelerinden tam not alacağından emin olduğunu belirtti.

TAMER “Biri Vardı” şarkısında Tarkan ve Ajda PEKKAN İle çalışan Murat AZİRET Süpervizörlüğünü de aranjesini de Soner KIVANÇ üstlendiği sürprizini belirtti. Kaynak:Mavi İle Yıldızlar Geçidi

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!