Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!...

Teşekkürler Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi ABACI | His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası...His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası…

18 Eylül 2020 - 13:31

Teşekkürler Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi ABACI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı bir kutlama düzenledi.

Teşekkürler Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi ABACI
Son Güncelleme :

10 Ocak 2020 - 19:52

43 kişi

İlçede görev yapan gazetecileri plaket ile onurlandıran başkan Abacı, bir pasta ile de gazetecilerin gününü kutladı. Abacı “Yerel Medya ilçemiz için çok önemli. İlçemizin sesi, soluğu olarak görev yapıyorsunuz. Hepinizin bu ilçe için yürekten görev yaptığınıza inanıyorum. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun. Nice yıllara” dedi

Hasan Fehmi Abacı

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası adına Başkan Hasan Fehmi Abacı Yeni Haber Gazetesi, Bayrak Medya, Oluşum Haber, His Medya, GazettEge çalışanlarına plaket taktim etti.

blank
Esra Sürer

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası binasında gerçekleşen törene Bayrak Medya adına Ayhan Köksal, GazettEge adına Sevil Ege, His Medya adına Emre Bayraktar, Oluşum Haber adına Ezgi Yeşil ve Esra Sürer katıldı.

blank
Sevil Ege

Yeni Haber adına Mustafa Karabulut telefon ile aranarak geçmiş olsun denildi ve plaketi önümüzdeki günlerde verilmek üzere sözleşildi.

blank
Ezgi Yeşil

Babasının rahatsızlığı dolayısı ile geç gelen GazettEge imtiyaz sahibi Cemrecan Tutar’da Başkan Hasan Fehmi Abacı’yı ziyaret ederek, plaketini aldı ve teşekkür etti.

blank
Ayhan Köksal

Seferihisar’da görev yapan gazeteciler Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odasının bu jesti karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler.

blank
His Medya ve Radyo His Kurucusu Emre Bayraktarlar
reklam
reklam
blank