Uğur Türkkanı Kimdir?

ugur kimdir
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1987 yılında İstanbul’un Üsküdar ilçesinde doğdu. Aslen Erzurumlu olan yazar İlkokul, Orta ve lise öğrenimini Yalova da almıştır.

Üniversite öğrenimini Erzurum da Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Halen Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır, ve İstanbul da yaşamaktadır.
Şiiri hayat felsefesi olarak gören yazar hayatını bir şiir düsturun da yaşamayı amaç edinip insanlara şiir gibi yaşamalarını anlatmaya çalışıyor.

Erzurum da üniversite okurken radyo programları yapmaya başlayan yazar yerel radyo olmak üzere birçok internet radyosunda Son Mısra Şiir Programı adında şiir programları yaptı ve halen devam etmektedir.
İlk yayın yaptığı radyo Erzurum da yerel bir radyo olan Süper Kanaldı. Yazarın şuan itibari ile yayınlanmış Bir Seni İntihar Edemedim Yalnızlıklarımda adında bir şiir kitabı bulunmaktadır.
Kitabı D&R dahil tüm seçkin kitapçılarda satılmaktadır.
Eserleri: Bir Seni İntihar Edemedim Yalnızlıklarımda

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

En son haberler ve güncellemeler için size bildirimler göstermek istiyoruz.
Dismiss
Allow Notifications