Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!...

Ukrayna'dan Ağrı Dağına Soyunmaya Geldiler | His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası...His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası…

26 Ekim 2020 - 16:10

Ukrayna’dan Ağrı Dağına Soyunmaya Geldiler

Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye’nin çatısı Ağrı Dağı’nda poz verdiler. Ağrı Dağı’na 20 kişilik bir grupla gelen Ukraynalı kadın dağcılar, bikini ve mayolarıyla poz verdi.

Son Güncelleme :

20 Eylül 2020 - 4:10

12 kişi

Ağrı ile Iğdır il sınırlarında yer alan Ağrı Dağı’na 20 kişilik bir grupla gelen Ukraynalı kadın dağcılar, Ağrı Dağı’na çıkıp bikini ve mayoları ile poz verdi.

Türkiye’nin yanı sıra İran, Ermenistan ve Nahçıvan’dan da görülen Ağrı Dağı’na gelen Ukraynalı ekip 15 Eylül sabahı tırmanış düzenledi.

Ukraynalı turistler, deniz seviyesinden 5 bin 137 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek dağı olma özelliğini taşıyan, efsaneleri ve türküleri ile ünlü, kar ve sis eksik olmayan Ağrı Dağı’nın 3 bin 200 ana kamp ve 4 bin 200 üst kampta dağcı kıyafetlerini çıkarıp bikini ve mayolu poz verdi.

blank

DHA’da yer alan habere göre Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden tırmanış için gelen dağcıların ilginç bakışları arasında Ukraynalı turistler fotoğraf çektirdi.

blank

blank