Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt’tan “Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlama mesajı”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt’tan “Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlama mesajı”

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayınlad

Başkan Bozkurt mesajında;”24 Temmuz 1908 tarihinde basında sansürün kaldırılması ile demokrasi ve özgürlük yolunda önemli bir adım atılmıştır. Haber alma hürriyetinin dönüm noktası olarak nitelendirebileceğimiz bu adımın bir göstergesi olarak, her yıl 24 Temmuz günü “Gazeteciler ve Basın Bayramı” olarak kutlanmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada yaşanan tüm gelişmeleri gece gündüz demeden halkımıza ulaştırmaya çalışan gazeteci ve basın mensuplarımızı bir gün değil her daim hatırlamalıyız.

Unutmayalım ki Demokrasiye giden yol Gazeteci ve Basın mensuplarından geçmektedir. Gazeteci ve Basın mensuplarındaki demokrasi bilinci ülkemizdeki demokrasiye hayat verir.

Bu duygu ve düşüncelerle, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan basın mensuplarımıza görevlerinde kolaylıklar diliyor, basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.”Dedi.

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!