Urla İçin Çalışan Kaymakam

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Ocak Çarşamba günü son verilecek olan kaldırım işgalleri konusu hakkında Belediye Meclis Salonunda Çarşı Esnafı ile toplandı düzenlendi.

Urla Kaymakamı ve Urla Belediye Başkan Vekili Önder Can, Belediye Başkan Yardımcıları, Urla Jandarma Komutanı Adem Aydoğdu, İlçe Emniyet Müdürü Güray Aksüt ve Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan’ın da katıldığı toplantıda kaldırım işgalleri üzerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Esnafın istek ve önerilerini de dinleyen Kaymakam Önder Can; “Daha düzenli ve daha modern bir Urla yaratabilmek için sizlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olacak. Kaldırım işgallerinden dolayı çocuk arabasıyla yürüyen annelerin, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın hareket özgürlüğü kısıtlanmakta, yaya mağduriyeti oluşmaktadır. Modern, gelişim düzeyi yüksek marka bir kent yaratmak adına başta siz esnaflarımız olmak üzere tüm Urlalı vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz” dedi

Toplantıda ayrıca UKOME kararı ile Zafer Caddesi’nin Bülent Baratalı ile Demirciler Sokak arasında kalan kısmının, Çelen Sokağın Pazaryeri Sokak ile Zafer Caddesi arasında kalan kısmının, Sevinç Sokağın Zafer Caddesi ile No:7 arasında kalan kısmının ve Tatar Camii Sokak 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 09.00-22.00 saatleri, 16 Eylül-14 Haziran tarihleri arasında ise 09.00-19.00 saatleri arasında trafiğe kapalı olacaktır. Konu hakkında esnaflara bilgi verilerek, esnafların görüş ve önerileri dinlendi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

En son haberler ve güncellemeler için size bildirimler göstermek istiyoruz.
Dismiss
Allow Notifications