Vekil BAŞKAN Sözünü Tuttu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Urla’nın Kaymakamı ve Urla Belediye Başkan Vekili Önder Can, ilçenin kanayan yarasına parmak bastı.Vatandaşlar tarafından,sıkca şikayet edilen kaldırımlara araç park etme sorununa el attı.Can’ın talimatıyla yaya kaldırımını işgal eden araçlara ceza kesilmeye başlandı.

Urla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kaldırımları işgal eden araçlara cezai işlem uygulandı.

Kaldırım işgallerine yönelik olarak, özellikle engelli, yaşlı ve kadınlardan çok sayıda gelen şikayetlere kayıtsız kalınmayarak, kaldırım işgaline yönelik denetim uygulamalarına başlanmıştır. Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kaldırımlara park eden araçlara cezai işlem uygulanmıştır. Özellikle yaşlıların, engellilerin, çocuklu ailelerin, ilçeye gelen misafirlerin ve tüm vatandaşlarımızın kaldırımları rahatça kullanabilmesi ve kendilerine ait alanda güvenli bir şekilde yürüyebilmeleri adına ilçe genelinde denetim ve uygulamalara, kaldırımlar asıl sahibi olan yayalara bırakılana kadar artarak devam edecektir.

Vatandaşlar,yıllardır ilçede büyük sorun olan araç parkına,uygulanan cezai işlem için Kaymakam Önder Can‘a teşekkür etti. Demek ki istenince oluyormuş demekten kendilerini alamadı.Ana caddelerede park edenlere ceza uygulanmasını istedi.

Kaynak: KHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

En son haberler ve güncellemeler için size bildirimler göstermek istiyoruz.
Dismiss
Allow Notifications