Emre Bayraktarlar

Hayatında değişim istiyorsan, işte izlemen gereken doğru adımlar

featured
Yoga terimi, birlik veya uyum gibi anlamlara gelen Sanskritçe yui kökünden gelir.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayatında değişim istiyorsan, işte izlemen gereken doğru adımlar…

Sadece, hep sen hatalıymışsın gibi karşındakinin tek taraflı suçluluk hissettirmesine artık izin verme. Sürekli özür dilemekten vazgeç.
Kendine gel!.. Sen başkalarının etiketlediği kişi olmak zorunda değilsin. Kim olduğuna ve kim olmak istediğine sadece sen karar verirsin.
Paşa gönlüne sor bakalım ne istermiş. 21 gün boyunca her gün seni mutlu edecek 3 şey yap.
Yenilikten, değişimden, gelişimden korkma. Farklılık seni tedirgin etse de bir zaman sonra yeni seni çok seveceksin. Yatmadan önce 7 kez tekrar et. Değişim, gelişim, yenilik iyidir. Alışkın olduğun kötüyü bırakıp, alışkın olmadığım iyiyi tercih etmeye hazırım.

Küçük değişimler hayatına renk katacak. örn: Dişlerini hangi elinle fırçalıyorsan artık tersini yap diğer elinle dişlerini fırçala…
Enerjini kendine sakla Laftan anlamayanlara laf anlatmaya çalışmaktan vazgeç. Enerjini bedenin, zihnin ve ruhun için kullan.
Duygularını kontrol etmede ustalaş. Bunun için en iyi yol oruç tutmaktır. Açlık duygusunu kontrol edebilen, tüm duygularını kontrol edebilir. Bedeninin terbiyesini, zihnini güçlendir.
Öfke kontrolünü öğren. Geçmişi bırakmayı bil. Gelecek hakkında kaygılanmayı bırak. Teslimiyet, şükür duygularını yoğunlaştır. Sahip olduklarının tadını çıkar. Aldığın nefesin bile kıymetini bil. Değişime başlamak için adım at.
Sen yeterlisin, Sen tüm kusurlarınla tamsın. Sen seviliyorsun, Sen değerlisin, Sen yapabilirsin
Bunları unutma hiç kimsenin unutturmasına izin verme…

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!