Sevilay Arikan
  • 4 Yazı
  • 0 Yorum

HALA UMUT VAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıllarca insanların hayat içindeki çabalamalarına şahit olduk. Kimisi çabasının karşılığını hayattaki başarısını birçok ödün vermeye bağlar, kimisi de her şeyin kendiliğinden oluverdiğine inanır.

Fakat şu bir gerçek ki hiçbir çaba boş değildir.

İyisiyle kötüsüyle bir hayat yaşıyoruz. Yaşantımıza aldığımız insanların içinden geçenleri yüzlerinde göremediğimiz içindir ki yanılgılara düşeriz. Anlamak içinde analiz yaparız, yaparız da anlayana aşk olsun. Ne yıkımlar ne acılar bu yanılgı sonunda bulur bizi. Geçmişin karanlık bulutunun arkasına gizlenmiş bir çok umut ve keder birçoğumuzun içini kemiren korku filmidir. Bu korku ve dram içinde ne kayboluşlar ve çekimserlikler girdabı vardır kim bilir? İşte bu girdaptan kurtulmak bu tünelin ucundaki ışığın bize kadar ulaşabilmesi de bizim elimizde. Şimdi ayağa kalkma ve üzerimizdeki yanılgı ve korku hırkasını sıyırıp atmak zamanı. Biz bunu başarabiliriz. Bu güç bizde var. Bunu çıkarabilecek olan içimizdeki korku ve çekimserlik canavarını yenince ortaya çıkacaktır. Hadi bir yerden başlamalıyız biz bunu başarabiliriz…

seo hizmeti - seferihisar web tasarım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!