1. Haberler
  2. Arşiv
  3. Seferihisar’da Özden Ailesinden Coşkulu Pazar Kahvaltısı

Seferihisar’da Özden Ailesinden Coşkulu Pazar Kahvaltısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seferihisar’da Memleket Partisi Meclis Üyesi Cemal Özden tarafından düzenlenen pazar kahvaltısı, parti meclis üyeleri, muhtarlar ve muhtar adaylarının katılımıyla büyük bir ilgi topladı. Sosyal etkileşimin ve yerel politikanın canlı tutulduğu bu etkinlik, yerel yönetimlerin toplumla iç içe olmasının önemini bir kez daha vurguladı. Etkinlikte muhtarlar ve adayları, halkın sorunlarını ve beklentilerini doğrudan temsilcilerine iletebilme fırsatı buldu. Kahvaltı, aynı zamanda yerel topluluk üyelerinin bir araya gelip kaynaşmasına ve birbirleriyle dayanışma içinde olmasına olanak sağlayarak, bölgesel kalkınma ve toplumsal uyum için sağlam bir temel oluşturdu.

blank

Açılış konuşması yapan Memleket Partisi Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı: Pazar gününe dostlarımızla buluştuğumuz kahvaltıyla başladık. Herkes çok heyecanlı, sabırsız. Hepimizin en büyük isteği bu seçim sürecini dostça, kardeşçe tamamlayıp bir an önce göreve başlamak. Bu güzel buluşmayı organize eden Cemal Özden başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

blank

blank

blank

blank

0
ba_ar_l_
Başarılı
0
olumsuz
Olumsuz
0
k_f_r_et
Küfür Et
0
duygu_y_kl_
Duygu Yüklü
0
allah_a_havale_et
Allah'a Havale Et
Seferihisar’da Özden Ailesinden Coşkulu Pazar Kahvaltısı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin