Hakkımızda

02 Mart 2017 tarihinde hismedya.com isim haklarını şahsım ”Emre Bayraktarlar” tarafımca almış ve yayın hayatına ilk 1 sene Web tasarım ve Sosyal Medya Reklamcılık üzerine hizmet vermek oldu… Ve Seferihisar başta olmak üzere bir çok il ve ilçede yayın yapan haber, film, kurumsal sitelerin alt yapısını ve tasarımlarını sağladık…

10 Nisan 2018 tarihinde ise Hismedya.com‘u genç dinamik kadromuzla ödünlerinden taviz vermeyen, güldüren, eğlendiren, öğreten, gündemi yakalayan, haberlere farklı bir bakış açısı getiren, sizleri sıkmayan, gündemi madde madde eğlendirerek takip etmenizi sağlayan, sosyal medyayı elinizin altında tutan, vatandaşa hizmette tavan yapan site haline çevirdik.

26 Ekim 2019 tarihinde İlhami Gökçen‘in de aramıza katılımıyla RADYO yayınlarımıza başladık. Radyomuzda birbirinden ünlü isimleri misafir ederken bir çokta tanınmış PR firmalarıyla ortak iş yaptık…

Kurulduğu 2017 yılından beri siz değerli müşterilerimiz ve kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda faaliyet alanlarımızda gelişimi ve memnuniyeti düstur edindik. Güzel İzmir’imizin Seferihisar ilçesinde başlayan yolculuğumuzda hem Seferihisarlı hem de Türkiye’nin her köşesinde ki siz müşterilerimize hizmet için durmadan çalıştık.
Güncel haber içerikleri ile editör arkadaşlarımızın kaleminden dökülenler His Medya aracılığıyla sizlerle buluştu. Blog yazıları ve zengin kategori çeşitleriyle her konuda bir fikir sunmayı amaçladık.
Sizlere ulaşan gönül yolculuğumuzda bir diğer durağımız His Radyo’yla, şarkıların büyülü tınısında kalplerinize dokunduk. Bir çok sanatçının konuk edildiği yayınlarımızda, sanatçılar ve sevenleri arasında gönül köprüsü kurduk. Geçmişten günümüzü kadar sevilen tüm şarkıları reklamsız olarak sizlerle buluşturduk.

Yine His Medya olarak siz değerleri müşterilerimize memnuniyet garantili zengin hizmet yelpazesi sunuyoruz

Reklam çekimi
Tanıtım metinleri
Sosyal Medya Yöneticiliği & Web Ceo
İçerik Üretimi ve Editöryal Destek
Web Tasarım & Hosting
Branda
Kartvizit
El ilanı
Magnet

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!