Hizmetlerimiz

His Medya Bilişim garantisindeki hizmetlerimiz bölümü

Web Tasarım (Mobil uyumlu, Kurumsal hizmet)
Mobil Uygulama (Web Sitenizi Google Play’a Taşıyoruz)
Sosyal Medya Reklam (Beğeni,Yorum,Abone,Takipçi)
İşletmeniz için Kurumsal Kimliğinizi Oluşturuyoruz.

Web Geliştirme Kolay teklif GERÇEK GOOGLE ORGANİK ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU & SEO TEKNİKLERİ ve GOOGLE tarafından önerilen yasal SEO uygulamaları. Size işinize en uygun ANAHTAR KELİMELERİ. 5Yıldır %90 başarı oranıyla SEO HİZMETLERİ sunuyoruz.

 • SEO hizmetlerimiz:

Sayfa İçi SEO
Sayfa Dışı SEO
Link Oluşturma
Makale Yazımı
Dizin Listesi
Aylık İlerleme Raporları

 • Web Site Bakımı

Web Geliştirme Kolay, web sitesi bakımı için çok esnek planlar sağlar . Çalışan bir işletme web sitesine sahip olduğunuzda, onu canlı tutmak ve hataları düzeltmek ve ayrıca zaman zaman iyileştirmeler yapmak çok önemlidir . Web sitesi bakımı konusunda uzmanlığımız var.

Sabit fiyata web sitesi bakımı
web sitesi hosting analizi
Hataların düzeltilmesi
Uzman hizmetlerle çok uygun fiyatlar

 • Wordpress Özelleştirme

WordPress, blogunuzu veya web sitenizi oluşturmak için en iyi platformlardan biridir , ancak sunduğu ücretsiz ve ücretli şablonları kullanmanın bir anlamı yoktur . Rakibinizin bile aynı temayı kullanıyor olabileceğini asla unutmayın! Size ayrıcalık ve kaliteyi garanti eden birinci sınıf Özel WordPress Geliştirme hizmeti sunuyoruz.

WordPress özelleştirilmiş web sitelerinin aşağıdaki faydaları vardır:

 1. SEO Dostu
 2. Mobil Uyumlu
 3. Kişiye özel tasarımlar

Google‘da iyi sıralamalar istiyorsanız, çoğu zaman ‘orijinal içeriğe sahip olmanız gerekir‘ terimini duyarsınız, ancak orijinal içerik gerçekten ne anlama geliyor ve bu neden bu kadar önemli?

 • ‘Orijinal içerik’ nedir?

Terimin tam anlamıyla, orijinal içerik, daha önce hiç söylenmemiş bir şeydir, yani çevrimiçi olarak hiç yayınlanmayan içeriktir. Gerçekte, orijinal kabul edilen içeriği bulmak çok nadirdir (en azından ortalama bir blog yazarı veya yayıncı için), bu nedenle vakaların çoğunda olan, zaten yayınlanmış bir şey için farklı bir görüş veya görüş yayınlamaktır.

İçeriği yeniden yayınlıyorsanız önemli olan, içeriğinizin benzersiz olduğundan emin olmaktır. Benzersiz derken, bunun web’de hiçbir yerde tam olarak aynı biçimde bulunmadığını kastediyoruz. İçeriğinizin benzersizliğini kontrol etmenin en iyi yollarından biri, web’i tarayan ve içerikte benzerlikler bulan copyscape.com gibi araçlar kullanmaktır . Bu nedenle, içeriğiniz% 100 puanla copyscape’i geçerse, en azından çevrimiçi olarak başka bir web sitesinde yayınlanmadığını bilirsiniz.

 • Orijinal içerik neden önemlidir?

Bloglama veya SEO konusunda yeni olan birçok kişi, içeriğin benzersizliğinin önemini anlamıyor, bu yüzden de google sıramalarında çok gerilerde yer alıyor. Aşağıda verdiğim örneklerde özgün içeriğin önemini belirttiğim başlıkları inceleyin…

 1. Google’da sıralanmak için yüksek kaliteli içeriğe ihtiyacınız var.
 2. Sosyal medya pazarlamasında başarılı olmak için iyi içeriğe ihtiyacınız var.
 3. Başarılı bir içerik pazarlama kampanyasının temelini sağlamlaştırır.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!