1. Haberler
  2. Arşiv
  3. Türkiye’nin Karanlık Dünyası, Dilan Polat ve Sosyal Medyanın Gençler Üzerindeki Etkisi

Türkiye’nin Karanlık Dünyası, Dilan Polat ve Sosyal Medyanın Gençler Üzerindeki Etkisi

gftreeoslm
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özlem Gürses’ten Çarpıcı Açıklamalar: Türkiye’nin Karanlık Dünyası, Dilan Polat ve Sosyal Medyanın Gençler Üzerindeki Etkisi!

Videonun ilk bölümünde Özlem Gürses, Türkiye’nin karanlık dönemlerinden ve bu dönemlerin sürekli bir şekilde tekrar ettiğinden bahsetmektedir. Türkiye’nin bu karanlık dönemlerinden nasıl çıkabileceğine dair umut ve hayal kırıklığına değinmektedir. Ayrıca, Türkiye’nin cumhuriyetin 100. yılında bambaşka bir yer olması gerektiğini, ancak aynı karanlık dünyaların ve kirliliklerin devam ettiğini belirtmektedir.

Bir diğer konu ise Dilan Polat ve Engin Polat’ın bu karanlık dünyanın bir parçası olduğu ve bu dosyanın ilerleyeceği ve daha fazla aktörlerin ortaya çıkacağıdır. Seher Sultan ismiyle gazetecilik yapan bir kişinin paylaştığı fotoğraflardan bahsedilmekte ve bu fotoğraflarda Alişan, Galip Öztürk ve Berkan Başer gibi isimlerin bulunduğu belirtilmektedir.

0
ba_ar_l_
Başarılı
0
olumsuz
Olumsuz
0
k_f_r_et
Küfür Et
0
duygu_y_kl_
Duygu Yüklü
0
allah_a_havale_et
Allah'a Havale Et
Türkiye’nin Karanlık Dünyası, Dilan Polat ve Sosyal Medyanın Gençler Üzerindeki Etkisi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

His Medya | Haber, Video, Yaşam, Astroloji ve dahası... ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin